- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparaţie curentă
Lucrări de reparaţie curentă
Lucrări de reparaţie curentă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Naţional Anticorupţie
Codul fiscal/IDNO
1006601000222
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare, 198
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 09:52:04
Ultima modificare
20.08.2021 09:55:11
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie curentă
Lucrări de reparaţie curentă (conform caietului de sarcini)
Documentele procedurii de achiziție
anunţ de participare lucrări 2021.signed.pdf
Anunţ de participare
Invitaţie de participare
20.08.2021 09:55:11
caiet de sarcini reparatia 2021.signed.pdf
Caiet de sarcini
Specificații tehnice
20.08.2021 09:55:11
doc standard lucrări 2021.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarificări pentru participanți
20.08.2021 09:55:11
duae lucrări de reparaţie 2021.signed.pdf
DUAE
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
20.08.2021 09:55:11
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie curentă
790000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
790,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 09:55:11 - 25.08.2021 10:00:38
20.08.2021 09:55:11 - 25.08.2021 10:00:38
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 10:00:38 - 02.09.2021 10:00:00
25.08.2021 10:00:38 - 02.09.2021 10:00:00