- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria mun. Orhei
Codul fiscal/IDNO
1007601008007
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 17:44:48
Ultima modificare
21.08.2021 14:44:19
MTender ID
Cod CPV
37500000-3
-
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
Statut
Activ
Valoarea estimată
627690 MDL
ID
424eaf02-cdde-42f3-8bcf-c86de25ab855
Pas minim
31384.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 17:48:13 Până la 15.10.2021 17:48:13
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
specificatiile tehnice teren.semnat.pdf
Specificatiile tehnice teren
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 17:57:33
specificatiile tehnice teren.semnat.pdf
Specificatiile tehnice teren
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 17:57:33
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
627690 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
627,690.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 17:57:33 - 24.08.2021 10:00:00
19.08.2021 17:57:33 - 24.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00
24.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00