- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea produselor alimentare pentru septembrie-decembrie 2021 Liceul Teoretic Olimp Costești
Achiziționarea produselor alimentare pentru septembrie-decembrie 2021 Liceul Teoretic Olimp Costești
Achiziționarea produselor alimentare pentru septembrie-decembrie 2021 Liceul Teoretic Olimp Costești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Olimp
Codul fiscal/IDNO
1012620008732
Adresa
MD-6813,
MOLDOVA,
s.Costeşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
str.Stefan cel Mare 107a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Nadejda Bortă
Telefonul de contact
069653522,026852864
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 17:31:50
Ultima modificare
19.08.2021 18:26:34
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Costul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : CARNE
Sold de gaina, fileu de gaina, Carne de vita
Statut
Activ
Valoarea estimată
35000 MDL
ID
6eb03074-0efe-4b13-a9a8-91b581676199
Pas minim
3500
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 17:38:17 Până la 30.12.2021 18:38:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:00:00
Denumirea lotului : LACTATE
Brinza de vaci 5%, Smintina 15%, Lapte de vaci 2,5%, Chefir 2,5%, Cascaval de Rusia 45%,Unt taranesc 72,5%
Statut
Activ
Valoarea estimată
35000 MDL
ID
c01841ca-00ac-4c91-af50-8e75c40b6239
Pas minim
3500
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 17:43:52 Până la 30.12.2021 18:43:52
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:18:30
Denumirea lotului : PRODUSE DE PANIFICATIE
Pîine, Invirtita cu brinza de vazi
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
13000 MDL
ID
8e4109cb-d927-4b35-bfac-8670ae3316f8
Pas minim
1300
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 17:50:31 Până la 30.12.2021 18:50:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:37:00
Denumirea lotului : DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Zahar, Sare, Covrigi, Crupe, Paste fainoase, ulei, Faina, Ceai, Cacao, Oua, Legume, Fructe, Suc de fructe si legume, Semintiuri
Statut
Activ
Valoarea estimată
62000 MDL
ID
ab3c9929-68bb-4287-8cd2-afbf5589561a
Pas minim
6200
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:03:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:55:30
Denumirea lotului : PESTE
Peste hec-merluciu
Statut
Activ
Valoarea estimată
10000 MDL
ID
0409fc9a-968c-4939-9c60-d2fedda3409c
Pas minim
1000
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:09:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:14:00
Denumirea lotului : DULCIURI
Dulciuri Bucuria conform anuntului de participare
Statut
Activ
Valoarea estimată
15000 MDL
ID
36c6414e-62bb-4ef1-8ee7-155cc581e07d
Pas minim
1500
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:26:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop ip lt olimp.signed (1).pdf
-
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 18:26:34
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : CARNE
35000 MDL
Denumirea lotului : DULCIURI
15000 MDL
Denumirea lotului : LACTATE
35000 MDL
Denumirea lotului : PESTE
10000 MDL
Denumirea lotului : DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
62000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 18:26:34 - 24.08.2021 10:00:00
19.08.2021 18:26:34 - 24.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 10:00:00 - 27.08.2021 17:00:00
24.08.2021 10:00:00 - 27.08.2021 17:00:00