- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale de construcții și artixcole conexe
Linocrom (folosit în reparația acoperișurilor)
Linocrom (folosit în reparația acoperișurilor)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Regiment de Aviaţie
Codul fiscal/IDNO
1006601001230
Adresa
MD-5028,
MOLDOVA,
s.Lunga (r-l Floreşti),
Floreşti,
Lunga
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 16:55:26
Ultima modificare
25.08.2021 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Materiale de construcții și articole conexe
Linocrom ( folosit în reparația acoperișurilor)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
13750 MDL
ID
3b489fea-3b2a-45b7-a86b-445192f56522
Pas minim
137.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 10:23:10 Până la 30.12.2021 11:23:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_linocrom.docx
Documentația standart.
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 10:25:09
Documentatia_standard_linocrom.docx
Documentația standart
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 10:25:09
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
13,750.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 10:25:09 - 21.08.2021 15:00:00
20.08.2021 10:25:09 - 21.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 10:00:00
21.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 10:00:00