- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Automobil
Automobil SUV
Automobil SUV
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. CENTRUL DE TEHNOLOGII INFORMATIONALE IN FINANTE
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 16:04:21
Ultima modificare
27.08.2021 16:49:00
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : autoturism
Auto suv
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
150000 MDL
ID
ff52282b-aab5-44e3-8bcb-89b314ae2fd8
Pas minim
750
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.08.2021 00:00:00 Până la 30.09.2021 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
150,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 17:07:32 - 24.08.2021 16:48:00
19.08.2021 17:07:32 - 24.08.2021 16:48:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 16:48:00 - 27.08.2021 16:49:00
24.08.2021 16:48:00 - 27.08.2021 16:49:00