- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Jaluzele și cornize (repetat)
Cornize și accesorii
Cornize și accesorii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 16:02:16
Ultima modificare
26.08.2021 12:17:22
MTender ID
Cod CPV
39500000-7
-
Articole textile
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 (cornize și accesorii)
Cornize și accesorii
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
39d58a1a-4d61-4014-a7cc-7dd5f8d4c9cf
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 16:22:28 - 20.08.2021 16:30:00
19.08.2021 16:22:28 - 20.08.2021 16:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 16:30:00 - 25.08.2021 16:00:00
20.08.2021 16:30:00 - 25.08.2021 16:00:00