- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Aparate de aer condiționat
Aparate de aer condiționat
Aparate de aer condiționat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 15:39:32
Ultima modificare
19.08.2021 17:06:57
MTender ID
Cod CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (9000BTU)
Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (9000BTU)
Statut
Activ
Valoarea estimată
20000 MDL
ID
7faad736-307e-4d6d-9e4e-21a7af062cb0
Pas minim
80
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 15:41:17 Până la 31.12.2021 16:41:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (18000BTU)
Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (18000BTU)
Statut
Activ
Valoarea estimată
23000 MDL
ID
fb2cb944-1cfb-4b25-8bf8-3c8ccd882593
Pas minim
92
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 15:51:23 Până la 31.12.2021 16:51:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
necesar?
20.08.2021 08:04
Răspuns la clarificare: nu
Denumirea lotului : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (9000BTU)
20000 MDL
Denumirea lotului : Aparat de aer condiționat cu invertor, puterea termică (18000BTU)
23000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
43,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 15:53:18 - 20.08.2021 16:00:00
19.08.2021 15:53:18 - 20.08.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 16:00:00 - 23.08.2021 09:00:00
20.08.2021 16:00:00 - 23.08.2021 09:00:00