- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea produselor alimentare
Produse alimentare pentru alimentarea elevilor
Produse alimentare pentru alimentarea elevilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP LT Alexandr Puskin
Codul fiscal/IDNO
1013620001028
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Decebal, 36A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Liudmila Moroi
Telefonul de contact
023623596, 023626489
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 14:28:56
Ultima modificare
20.08.2021 12:04:18
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse lactate
Produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată
68900 MDL
ID
6f9398fb-9027-4a7f-84ae-b103b29e58a3
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 11:46:28 Până la 31.12.2021 12:46:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.09.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Branza cu cheag tare de Olanda
Branza cu cheag tare de Olanda
Statut
Activ
Valoarea estimată
15100 MDL
ID
693400ec-557e-474e-bc30-19f8f67d636d
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 11:46:21 Până la 31.12.2021 12:46:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.09.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Crupe, paste, conservaturi, condimente
Crupe, paste, conservaturi, condimente
Statut
Activ
Valoarea estimată
33000 MDL
ID
d733c459-3a9f-465f-a404-e2785b09fbeb
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 11:48:34 Până la 31.12.2021 12:48:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.09.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Biscuiti de ovas
Biscuiti de ovas
Statut
Activ
Valoarea estimată
3600 MDL
ID
831792c0-2bd8-42ce-af14-fc925abace35
Pas minim
10
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 12:03:04 Până la 31.12.2021 13:03:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.09.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Branza cu cheag tare de Olanda
15100 MDL
Denumirea lotului : Biscuiti de ovas
3600 MDL
Denumirea lotului : Produse lactate
68900 MDL
Denumirea lotului : Crupe, paste, conservaturi, condimente
33000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
120,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 12:04:18 - 25.08.2021 12:00:00
20.08.2021 12:04:18 - 25.08.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 12:00:00 - 30.08.2021 11:00:00
25.08.2021 12:00:00 - 30.08.2021 11:00:00