- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Anvelope pentru troleibuze
Anvelope pentru troleibuze
Anvelope pentru troleibuze
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 14:06:04
Ultima modificare
20.09.2021 16:27:46
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Anvelope pentru troleibuze
Anvelope pentru troleibuze
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
6600000 MDL
ID
e7f6feea-1f56-4b61-a531-7442e5b32fb6
Pas minim
7000
Termen de valabilitate al contractului
De la 14.09.2021 03:00:00 Până la 14.10.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare
Anunț de participare
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
19.08.2021 14:16:00
Declaratie_beneficiarul efectiv
Declaratie_beneficiarul efectiv
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
19.08.2021 14:16:00
Specificație de preț
Specificație de preț
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
19.08.2021 14:16:00
Participaon announcement
Participaon announcement
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
19.08.2021 14:16:00
Specificație tehnică
Specificație tehnică
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
19.08.2021 14:16:00
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
6,600,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 14:16:00 - 28.08.2021 15:00:00
19.08.2021 14:16:00 - 28.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.08.2021 15:00:00 - 03.09.2021 15:00:00
28.08.2021 15:00:00 - 03.09.2021 15:00:00