- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
produse de curățenie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Sapun gospodaresc 72%
Sapun gospodaresc 72% 200gr
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:29:00 Până la 30.11.2021 16:29:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 09:00:00
Denumirea lotului : Lichid p/u spalarea vaselor
Lichid p/u spalarea vaselor 1 litru Produs concentrat cu acțiune antialergică, cu conținut de glicerină. Grad de spumare: Spumant. Destinat degresării şi dezinfectării prin aplicare directă. Fără miros stringent
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:30:24 Până la 31.12.2021 16:30:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 09:18:30
Denumirea lotului : Sprei p/u curatare geamuri
Sprei p/u curatare geamuri 500ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:31:49 Până la 31.12.2021 16:31:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 09:37:00
Denumirea lotului : Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:32:49 Până la 31.12.2021 16:32:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 09:55:30
Denumirea lotului : Praf p/u curatire 500gr OV
Praf p/u curatire 500gr OV
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:34:40 Până la 31.12.2021 16:34:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 10:14:00
Denumirea lotului : Crema p/u curatirea mecanica
Crema p/u curatirea mecanica
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:35:41 Până la 31.12.2021 16:35:41
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 10:32:30
Denumirea lotului : Sapun de mini, 100gr
Sapun de mini, 100gr
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:36:43 Până la 31.12.2021 16:36:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 10:51:00
Denumirea lotului : Inalbitor 1000gr / 925ml
Inalbitor 1000gr / 925ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:37:34 Până la 31.12.2021 16:37:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 11:09:30
Denumirea lotului : Solutie p/u curatarea podelelor 1000ml
Solutie p/u curatarea podelelor 1000ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:38:27 Până la 31.12.2021 16:38:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 11:28:00
Denumirea lotului : Sapun lichid 5L pe baza de cremă
Sapun lichid 5L pe baza de cremă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:39:45 Până la 31.12.2021 16:39:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 11:46:30
Denumirea lotului : Balsam p/u rufe 4L
Balsam p/u rufe 4L
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:40:42 Până la 31.12.2021 16:40:42
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 12:05:00
Denumirea lotului : Bureta p/u vesela econom 5+1
Bureta p/u vesela econom 5+1
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:41:34 Până la 31.12.2021 16:41:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 12:23:30
Denumirea lotului : Manusi latex gospodărești diferite mărimi
Manusi latex gospodărești diferite mărimi
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:42:29 Până la 31.12.2021 16:42:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 12:42:00
Denumirea lotului : Burete metalică p/u vesela (3buc)
Burete metalică p/u vesela (3buc)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:43:32 Până la 31.12.2021 16:43:32
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 13:00:30
Denumirea lotului : Servetele de masa cu 3 straturi, 24*23 100 buc
Servetele de masa cu 3 straturi, 24*23 100 buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:44:34 Până la 31.12.2021 16:44:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 13:19:00
Denumirea lotului : Hirtie igienica aromatizată moale 4 role în set cu 3 straturi
Hirtie igienica aromatizată moale 4 role în set cu 3 straturi
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:45:34 Până la 31.12.2021 16:45:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 13:37:30
Denumirea lotului : Universal Hirtie WC Jumbo 1str 200m T2 1/12
Universal Hirtie WC Jumbo 1str 200m T2 1/12
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:46:26 Până la 31.12.2021 16:46:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 13:56:00
Denumirea lotului : Lavete universale superabsorbante 38*38cm 3buc AZ-0388
Lavete universale superabsorbante 38*38cm 3buc AZ-0388
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:47:20 Până la 31.12.2021 16:47:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:14:30
Denumirea lotului : Pungi p/u gunoi 35 L, 50 buc, cu legătură la vîrf
Pungi p/u gunoi 35 L, 50 buc, cu legătură la vîrf
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:48:14 Până la 31.12.2021 16:48:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:33:00
Denumirea lotului : Laveta p/u podea 60x60 super absorbante
Laveta p/u podea 60x60 super absorbante
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:49:16 Până la 31.12.2021 16:49:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:51:30
Denumirea lotului : Laveta microfibra p/u praf
Laveta microfibra p/u praf
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:50:19 Până la 31.12.2021 16:50:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:10:00
Denumirea lotului : Gel p/u WC min. 750ml aromatizat
Gel p/u WC min. 750ml aromatizat
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:51:38 Până la 31.12.2021 16:51:38
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:28:30
Denumirea lotului : Premium Sapun-Spuma p/aparate
Premium Sapun-Spuma p/aparate
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:52:43 Până la 31.12.2021 16:52:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 10:00:00
Denumirea lotului : Rola Derulare Centrala Reflex M4, 1str, 300m, 35*19,8, 857/6, Albe
Rola Derulare Centrala Reflex M4, 1str, 300m, 35*19,8, 857/6, Albe
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:53:45 Până la 31.12.2021 16:53:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 10:18:30
Denumirea lotului : Deodorant aer 300ml (sprei uscat).
Deodorant aer 300ml (sprei uscat).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:54:41 Până la 31.12.2021 16:54:41
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 10:37:00
Denumirea lotului : Pungi p/u gunoi 160 L,10 buc (cu legătură)
Pungi p/u gunoi 160 L,10 buc (cu legătură)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:55:32 Până la 31.12.2021 16:55:32
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 10:55:30
Denumirea lotului : Hirtie igienica simpla 100 metri
Hirtie igienica simpla 100 metri
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:56:25 Până la 31.12.2021 16:56:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 11:14:00
Denumirea lotului : Detergent automat 6kg universal pentru haine medicinale și haine colorate.
Detergent automat 6kg universal pentru haine medicinale și haine colorate.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:57:21 Până la 31.12.2021 16:57:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 11:32:30
Denumirea lotului : Caldare cu mop p/podele
Caldare cu mop p/podele
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:58:22 Până la 31.12.2021 16:58:22
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 11:51:00
Denumirea lotului : Mop p/spalarea podelelor
Mop p/spalarea podelelor
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:59:17 Până la 31.12.2021 16:59:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 12:09:30
Denumirea lotului : Maturi malai cu min 14 cusuturi
Maturi malai cu min 14 cusuturi
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 16:00:25 Până la 31.12.2021 17:00:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 12:28:00
Denumirea lotului : Coada mop, metal aluminiu
Coada mop, metal aluminiu
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 16:01:31 Până la 31.12.2021 17:01:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 12:46:30
Denumirea lotului : Căldare zink 10 L
Căldare zink 10 L
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 16:02:18 Până la 31.12.2021 17:02:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 13:05:00
Denumirea lotului : Leghean din masă plastică 8-10 L
Leghean din masă plastică 8-10 L
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 16:03:14 Până la 31.12.2021 17:03:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 13:23:30
Denumirea lotului : Căldare emailată 12 L cu capac
Căldare emailată 12 L cu capac
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 16:04:02 Până la 31.12.2021 17:04:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 13:42:00
Denumirea lotului : Leghean emailat 8-10 L
Leghean emailat 8-10 L
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 16:04:48 Până la 31.12.2021 17:04:48
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:00:30
Denumirea lotului : Leghean emailat 8-10 L
Leghean emailat 8-10 L
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 16:05:35 Până la 31.12.2021 17:05:35
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:19:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA19.08.2021 16:15:39 - 24.08.2021 00:00:00
24.08.2021 00:00:00 - 27.08.2021 00:00:00