- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
materiale de constructie Beton preparat cu livrare la locul destinatiei marca C 20/25 (M350) cu prundis concasat
Procurarea betonul preparat cu livrare la locul destinatiei marca C20/25 (M350) cu prundis concasat
Procurarea betonul preparat cu livrare la locul destinatiei marca C20/25 (M350) cu prundis concasat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
primaria cigirleni
Codul fiscal/IDNO
1008601000189
Adresa
MD-7715,
MOLDOVA,
s.Cigîrleni,
Ialoveni,
s. Cigireni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 12:17:58
Ultima modificare
19.08.2021 12:43:21
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : materiale de constructie Beton preparat cu livrare la locul destinatiei marca C 20/25 (M350) cu prundis concasat
materiale de constructie Beton preparat cu livrare la locul destinatiei marca C 20/25 (M350) cu prundis concasat
Statut
Activ
Valoarea estimată
251700 MDL
ID
41078471-25e2-4c31-9299-e718e3311e8f
Pas minim
2517
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.09.2021 12:30:32 Până la 31.12.2021 13:30:32
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop_beton 2021 august.docx
-
Clarificări pentru participanți
19.08.2021 12:43:21
duae-standard primaria cigirleni beton 2021 august.doc
-
Clarificări pentru participanți
19.08.2021 12:43:21
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : materiale de constructie Beton preparat cu livrare la locul destinatiei marca C 20/25 (M350) cu prundis concasat
251700 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
251,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 12:43:21 - 24.08.2021 09:00:00
19.08.2021 12:43:21 - 24.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 09:00:00 - 01.09.2021 12:00:00
24.08.2021 09:00:00 - 01.09.2021 12:00:00