- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
servicii catering
servicii catering
servicii catering
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alecu Russo or. Orhei
Codul fiscal/IDNO
1012620010900
Adresa
MD-3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. Vasile Lupu 13
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 10:07:04
Ultima modificare
19.08.2021 10:25:03
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : servicii catering
servicii catering
Statut
Activ
Valoarea estimată
401200 MDL
ID
89d3b87f-4957-432e-a72f-32f547106fb5
Pas minim
4012
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.signed.pdf
anunțul de participare
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 10:25:03
documentatia_standard_servicii.signed.pdf
doc. standard
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 10:25:03
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : servicii catering
401200 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
401,200.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 10:25:03 - 24.08.2021 00:00:00
19.08.2021 10:25:03 - 24.08.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 00:00:00 - 01.09.2021 00:00:00
24.08.2021 00:00:00 - 01.09.2021 00:00:00