- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziţionarea Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Soroca ,,A.Prisacari"
Codul fiscal/IDNO
1003607150209
Adresa
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.M.Kogălniceanu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 09:22:56
Ultima modificare
06.09.2021 08:38:08
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
416000 MDL
ID
0356bcb1-585a-4239-be17-d1c3bbb77102
Pas minim
416
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.09.2021 09:35:24 Până la 31.12.2021 10:35:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare lp.doc
Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 09:36:01
documentaţia standart pentru realizarea achiziţiilor publice bunuri.doc
Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 09:36:01
anunț de participare lp.doc
Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 11:39:40
documentaţia standart pentru realizarea achiziţiilor publice bunuri.doc
Tub radiogen OPTI 150/30/50HC-10.
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 11:39:40
Solicitam excludere punctului Prezenţa centrului specializat de asistenţă tehnică a producătorului în RM.
Tubul va fi schimbat la instituție, SR .. dar nu la centru specializat , este absurda condiția DVS.
Limitați alți OE sa intre la licitatie !!!
19.08.2021 11:33
Răspuns la clarificare: Bine, corectam.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
416,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 09:36:01 - 25.08.2021 13:30:00
19.08.2021 09:36:01 - 25.08.2021 13:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 13:30:00 - 02.09.2021 14:00:00
25.08.2021 13:30:00 - 02.09.2021 14:00:00