- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Aparate de aer conditionat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Aparat de aer conditionat de tip caseta DC INVERTER, 24000 BTU,Agent frigorific R410A-32,U=220V,Diapazonul de temperaturi de lucru racire/incalzire-15~50/-15~24.Clasa energetica A+,BI.Interior dimensiunele 840-850x840-850x250-260,Garantia24 luni,pompa pentru drenaj
Aparat de aer conditionat de tip caseta DC INVERTER, 24000 BTU,Agent frigorific R410A-32,U=220V,Diapazonul de temperaturi de lucru racire/incalzire-15~50/-15~24.Clasa energetica A+,BI.Interior dimensiunele 840-850x840-850x250-260,Garantia min 24 luni,pompa pentru drenaj - inclusiv montarea si accesorii necesare montarii conform caietului de sarcini anexat
Denumirea lotului : Lot2 Aparat de aer condiționat (de perete) Suprafața de lucru 30-35 m.2,12000 BTU,on-off R410A-R32 , IARNĂ/VARĂ nivel minim-maxim zgomot 25-46 db,clasa de efecienta energetica A,U=220 V,Garantia min 24 luni
Aparat de aer condiționat (de perete) Suprafața de lucru 30-35 m.2,12000 BTU,on-off R410A-R32 , IARNĂ/VARĂ nivel minim-maxim zgomot 25-46 db,clasa de efecienta energetica A,U=220 V,Garantia min 24 luni -inclusiv montarea si accesorii necesare montarii conform caietului de sarcini
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA19.08.2021 09:41:55 - 23.08.2021 15:00:00
23.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 18:00:00