- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de prevenirea a incediilor prin prelucrarea lemnului cu soluție ignifugă și antiseptic
Servicii prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Servicii prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Spitalul Clinic Militar Central
Codul fiscal/IDNO
1006601003511
Adresa
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 17:22:14
Ultima modificare
23.08.2021 09:00:30
MTender ID
Cod CPV
75251110-4
-
Servicii de prevenire a incendiilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de prevenirea a incediilor prin prelucrarea lemnului cu soluție ignifugă și antiseptic
prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
166666.67 MDL
ID
a4ed9ed4-91b4-4195-a7de-43845936a356
Pas minim
833.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 17:41:25 Până la 31.12.2021 18:41:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentaţia standard.signed.pdf
In acest fișier sunt atașate modele de formulare, contract
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 18:00:30
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
166,666.67
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 17:43:51 - 19.08.2021 18:00:30
18.08.2021 17:43:51 - 19.08.2021 18:00:30
Perioada de depunere a ofertelor:
19.08.2021 18:00:30 - 23.08.2021 09:00:30
19.08.2021 18:00:30 - 23.08.2021 09:00:30