- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Besghioz
Codul fiscal/IDNO
1007601010725
Adresa
6112,
МОЛДОВА,
с.Бешгёз,
АТО Гагаузия,
Lenin 156
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 11:59:50
Ultima modificare
02.09.2021 10:48:26
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
348083.33 MDL
ID
eeedc101-9549-4697-b76d-9d921a7ca52c
Pas minim
3480.83
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 12:09:01 Până la 31.12.2021 13:09:01
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
спецификация водопропускных сооружений.pdf
спецификация водопропускных сооружений
Specificații tehnice
18.08.2021 12:25:56
стандартная документация.docx
Стандартная документация
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 12:25:56
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
348,083.33
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 12:25:56 - 23.08.2021 10:30:00
18.08.2021 12:25:56 - 23.08.2021 10:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 10:30:00 - 26.08.2021 11:00:00
23.08.2021 10:30:00 - 26.08.2021 11:00:00