- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Pretura Buiucani
Codul fiscal/IDNO
1007601009509
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Viteazul 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 09:01:42
Ultima modificare
18.08.2021 09:22:00
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
Statut
Activ
Valoarea estimată
490129 MDL
ID
4d4a87a7-8b1b-4793-ad19-249d980201fa
Pas minim
490.13
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.09.2021 09:15:28 Până la 31.12.2021 10:15:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
img_0004 dispoziția pg nr. 238-d din 17.5.2021.pdf
dispoziția PG de implementare a proiectului Bugetul Civil
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 09:22:00
img_0005 proiect de execuție.pdf
prefața proiectului de executie
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 09:22:00
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
490129 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
490,129.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 09:22:00 - 23.08.2021 11:30:56
18.08.2021 09:22:00 - 23.08.2021 11:30:56
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 11:30:56 - 01.09.2021 09:00:00
23.08.2021 11:30:56 - 01.09.2021 09:00:00