- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 3, din str. Ion Pelivan 36/1, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 3, din str. Ion Pelivan 36/1, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 3, din str. Ion Pelivan 36/1, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 23:46:24
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 23:46:24
Lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 23:46:24
25.08.2021 10:03
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Valoarea estimată 13 185 987 MDL este suma fără TVA.
26.08.2021 13:05
Răspuns la clarificare: Elemente și echipamante de joacă pentru copii, conform cerințelor și standardelor corespunzătoare vărstelor copiilor de grădiniță pe teritoriul RM
02.09.2021 10:40
Răspuns la clarificare: Important toboganele să corespundă standardelor corespunzătoare copiilor de vîrstă preșcolară (grădiniță)
02.09.2021 14:38
Răspuns la clarificare: Atașăm schița la documente
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA17.08.2021 23:46:24 - 04.09.2021 14:47:15
04.09.2021 14:47:15 - 12.09.2021 16:17:15