- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Obiectul achiziției Lucrări de reparații la pardosele coridoare, izolator medical
Lucrări de reparații a pardoselelor et.1-2, Amenajarea unui izolator medical
Denumirea lotului : Lot2 Lucrări de reparații tâmplărie, țevi
Lucrări de reparații tâmplărie, țevi
Documentele procedurii de achiziție
23.08.2021 10:52
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Din neatenție a fost omis punctul cu repararea glafurilor. Rog toți OE să includă în ofertă următorul punct: 11 CF61A Reparatii de tencuieli interioare, in jurul tocului si parvazurilor, la usi si ferestre m2 50,0 Mulțumesc de observație.
23.08.2021 11:11
Răspuns la clarificare: Da
23.08.2021 09:57
Răspuns la clarificare: Nu se va cere prezentarea licenței
23.08.2021 11:10
Răspuns la clarificare: Din neatenție a fost plasată lista fără corectarea nr. de ordine (lista a fost compilată din liste diferite). Mulțumesc de observație.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA18.08.2021 12:01:27 - 23.08.2021 14:50:00
23.08.2021 14:50:00 - 26.08.2021 14:50:00