- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Articole de uz medical și paramarmaceutice.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1 Ceara sterila pu stern BONE WAX SQUARE 2.5Gx12 cardioch.
Ceara sterila pu stern BONE WAX SQUARE 2.5Gx12 cardioch.
Denumirea lotului : Lot2 Robinet 3/directional
Robinet 3/directional Rezistentla influenta chimica a medicamentelor, la dezinfectant pe baza de alcool, rotatie robinetului 360 grade, rezistent la presiune, steril;
Denumirea lotului : Lot3 Set de pelicole autoadezive pu decontaminare 90x60 Nr.30
Set de pelicole autoadezive pu decontaminare 90x60 Nr.30 Certificat CE/Declarație de conformitate sau certificat de la în funcție de evaluarea conformitățiicu anexele corespunzătoare pentru produsul dat.
Denumirea lotului : Lot4Set steril getabil subclavian
Set steril getabil subclavian; Bisturiu G11 - 1buc., Forceps 13cm - 2buc., Koher forceps 14cm - 1buc., Camp steril 40x45cm, aperture 8cm - 1buc., Camp steril 40x45 - 1buc., Tampon absorbant 5x5cm - 10buc.,Tampon absorbant 8x8cm - 10buc., Aplicator 12cm - 2buc., Bol 50ml din polipropilen, gradat, transparent - 2buc., Ac 18G 70cm - 1buc., Blister 22x13cm cu 3 cavitati - 1 buc. cateter subclavian
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA17.08.2021 14:15:56 - 20.08.2021 15:00:00
20.08.2021 15:00:00 - 24.08.2021 17:00:00