- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Test Achiziție echipamente și accesorii pentru computer
Test Achiziție echipamente și accesorii pentru computer
Test Achiziție echipamente și accesorii pentru computer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. CENTRUL DE TEHNOLOGII INFORMATIONALE IN FINANTE
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 13:13:53
Ultima modificare
24.08.2021 09:29:04
MTender ID
Cod CPV
30211200-3
-
Hardware pentru unitatea centrală
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipamente Hardware
Hard disk
Documentele procedurii de achiziție
Bună ziua. Este o procedură de testare?
17.08.2021 15:04
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Da, este o procedură de test a platformei?
Denumirea lotului : Echipamente Hardware
150000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
150,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 14:15:57 - 20.08.2021 13:29:00
17.08.2021 14:15:57 - 20.08.2021 13:29:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 13:29:00 - 23.08.2021 14:00:00
20.08.2021 13:29:00 - 23.08.2021 14:00:00