- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie curenta la Oficiul Medicilor de Familie din s.Pirita
Obiectul achiziției îl constituie înlăturarea şi lichidarea fisurilor din pereţii despărţitori care prevede execuţia lucrărilor de reparaţie curentă a pereţilor interiori
Obiectul achiziției îl constituie înlăturarea şi lichidarea fisurilor din pereţii despărţitori care prevede execuţia lucrărilor de reparaţie curentă a pereţilor interiori
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sanatate Dubasari
Codul fiscal/IDNO
1003600157793
Adresa
MD-4572,
MOLDOVA,
s.Coşniţa,
Dubăsari,
rl.Dubasari, s.Cosnita, str.Pacii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 10:43:10
Ultima modificare
17.08.2021 11:13:46
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie curenta la Oficiul Medicilor de Familie din s.Pirita
Obiectul achiziției îl constituie înlăturarea şi lichidarea fisurilor din pereţii despărţitori care prevede execuţia lucrărilor de reparaţie curentă a pereţilor interiori
Statut
Activ
Valoarea estimată
151210.98 MDL
ID
88834b1e-7f2f-40a5-a3a5-33514bcc8935
Pas minim
500
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 08:00:00 Până la 25.10.2021 08:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie curenta la Oficiul Medicilor de Familie din s.Pirita
151210.98 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
151,210.98
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 11:13:46 - 22.08.2021 00:00:00
17.08.2021 11:13:46 - 22.08.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.08.2021 00:00:00 - 25.08.2021 16:00:00
22.08.2021 00:00:00 - 25.08.2021 16:00:00