- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparația capitală a drumului de acces spre s. Gura Galbenei
Conform caietului de sarcini
Conform caietului de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Cimislia
Codul fiscal/IDNO
1007601008915
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bul Stefan cel Mare, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 09:06:29
Ultima modificare
16.09.2021 17:22:38
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația capitală a drumului de acces spre s. Gura Galbenei
Conform caietului de sarcini
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
2170000 MDL
ID
9301c567-aa96-4481-99f5-6c8d5e726b9f
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini drum s. gira galbenei (1).pdf
Caietul de sarcini
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 09:19:48
un CS ceva?
01.09.2021 13:16
Răspuns la clarificare: Este anexat la lot
Buna ziua, publicati va rugam rechizitele bancare in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante, multumim anticipat.
01.09.2021 13:27
Răspuns la clarificare: Consiliul raional Cimișlia c/f 1007601008915 MD18TRPCDP5184010A01687AA MF-TR Sud Cimișlia TREZMD2X
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,170,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 09:19:48 - 03.09.2021 13:27:40
17.08.2021 09:19:48 - 03.09.2021 13:27:40
Perioada de depunere a ofertelor:
03.09.2021 13:27:40 - 09.09.2021 13:27:40
03.09.2021 13:27:40 - 09.09.2021 13:27:40