- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Contoare de energie termică
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 08:07:08
Ultima modificare
17.08.2021 08:09:28
MTender ID
Cod CPV
38551000-2
-
Contoare de energie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Contoare de energie termică
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Statut
Activ
Valoarea estimată
170000 MDL
ID
5d5f0996-1c78-46fd-a4a0-790cabe302da
Pas minim
1700
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:08:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
cerințe tehnice contoare energie termică.pdf
Vânzătorul va livra marfa în 10 (douăzeci) zile calendaristice, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 08:09:28
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Contoare de energie termică
170000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 08:09:28 - 18.08.2021 13:00:00
17.08.2021 08:09:28 - 18.08.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.08.2021 13:00:00 - 23.08.2021 13:00:00
18.08.2021 13:00:00 - 23.08.2021 13:00:00