- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a rețelelor termice
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 16:48:08
Ultima modificare
24.08.2021 15:18:50
MTender ID
Cod CPV
45321000-3
-
Lucrări de izolare termică
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a rețelelor termice
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
185000 MDL
ID
ee015771-7509-4185-9d6d-413b9451e274
Pas minim
1850
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 16:49:19 Până la 31.12.2021 17:49:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
cerințe tehnice.pdf
Termenul de executare a lucrărilor va fi efectuat timp de 14 zile calendaristice din data semnării contractului, la adresa: în raza mun. Chișinău
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 16:50:29
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
185,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 16:50:29 - 17.08.2021 17:00:00
16.08.2021 16:50:29 - 17.08.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.08.2021 17:00:00 - 23.08.2021 13:00:00
17.08.2021 17:00:00 - 23.08.2021 13:00:00