- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : 45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Documentele procedurii de achiziție
23.08.2021 09:39
Răspuns la clarificare: pozitia 13 pe inox, pozitiA 34 ,87 10 mm clasa 12, pozitia 36 3 mm, poz 41.94 Rama cu valoarea U totala maxima de 1.7 W/m2KU, PVC din PVC nereciclat, cinci [5] camere de aer, consolidate cu profile de metal de grosimea 1,2 mm, acoperite cu un strat din material plastic, fara punti termice. Grosimea minima recomandata a peretilor profilelor PVC ar trebui sa fie de Clasa [A] adica: grosimea fetelor vazute din perimetrul profilului de la exterior si interior: > 2,8 mm; grosimea fetelor structurale (prin intermediul carora trec elementele de ancorare ale ramei): >2,5 mm; grosimea peretilor interiori de separare: > 2,0 mm, geam dublu cu o protectie joasa a emisivitatii, 4-16-4 low-e. Toate ferestrele, care se deschid, trebuie sa fie echipate cu mecanisme metalice puternice de blocare si minere avind 45-60 mii cicluri de deschidere-inchidere inclusiv PLASA ANTIMOSCHIT Ventilarea adecvata trebuie asigurata in toate spatiile. Pentru ferestre sa fie echipate cu deschidere dubla. (instalate conform normativelor in vigoare CP-C-04-08-2015)) pozitia 42 200 mm,pozitia 118 teu,mufa,pozitia 134 1/4,pozitia 141 Da ,pozitia 142 Da
23.08.2021 08:35
Răspuns la clarificare: ok
24.08.2021 16:30
Răspuns la clarificare: conform devizului
23.08.2021 15:36
Răspuns la clarificare: ANUNTUL ESTE CUM TREBUIE
24.08.2021 16:29
Răspuns la clarificare: verificam multumim
25.08.2021 15:31
Răspuns la clarificare: verificam
29.08.2021 09:48
Răspuns la clarificare: nu
29.08.2021 09:51
Răspuns la clarificare: pozitia 13 pe inox, pozitiA 34 ,87 10 mm clasa 12, pozitia 36 3 mm, poz 41.94 Rama cu valoarea U totala maxima de 1.7 W/m2KU, PVC din PVC nereciclat, cinci [5] camere de aer, consolidate cu profile de metal de grosimea 1,2 mm, acoperite cu un strat din material plastic, fara punti termice. Grosimea minima recomandata a peretilor profilelor PVC ar trebui sa fie de Clasa [A] adica: grosimea fetelor vazute din perimetrul profilului de la exterior si interior: > 2,8 mm; grosimea fetelor structurale (prin intermediul carora trec elementele de ancorare ale ramei): >2,5 mm; grosimea peretilor interiori de separare: > 2,0 mm, geam dublu cu o protectie joasa a emisivitatii, 4-16-4 low-e. Toate ferestrele, care se deschid, trebuie sa fie echipate cu mecanisme metalice puternice de blocare si minere avind 45-60 mii cicluri de deschidere-inchidere inclusiv PLASA ANTIMOSCHIT Ventilarea adecvata trebuie asigurata in toate spatiile. Pentru ferestre sa fie echipate cu deschidere dubla. (instalate conform normativelor in vigoare CP-C-04-08-2015)) pozitia 42 200 mm,pozitia 118 teu,mufa,pozitia 134 1/4,pozitia 141 Da ,pozitia 142 Da
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA16.08.2021 16:21:48 - 31.08.2021 09:51:13
31.08.2021 09:51:13 - 21.09.2021 09:51:13