- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziții cu costuri mici, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Spitalul Clinic Militar Central
Codul fiscal/IDNO
1006601003511
Adresa
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 15:45:38
Ultima modificare
16.08.2021 16:35:48
MTender ID
Cod CPV
90920000-2
-
Servicii de igienizare a instalaţiilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Repetat Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Statut
Activ
Valoarea estimată
83333.34 MDL
ID
3976c8b0-4ba1-46c3-aa43-4f0f2cd0044a
Pas minim
416.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 16:06:45 Până la 30.12.2021 17:06:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
scan anunț de participare repetat.pdf
Anunț de participare repetat
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 16:25:45
scan fda repetat.pdf
Fișa de date a achiziției
Criterii de calificare și de selecție
16.08.2021 16:25:45
documentaţia standard repetat.signed.pdf
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 16:25:45
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Repetat Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
83333.34 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
83,333.34
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 16:25:45 - 17.08.2021 16:35:48
16.08.2021 16:25:45 - 17.08.2021 16:35:48
Perioada de depunere a ofertelor:
17.08.2021 16:35:48 - 19.08.2021 17:06:36
17.08.2021 16:35:48 - 19.08.2021 17:06:36