- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Cardiologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150613
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoicev Tatiana
Telefonul de contact
+37322256125
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 14:21:21
Ultima modificare
16.08.2021 14:48:58
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
1.Reîncărcare cartușe pentru diferite imprimante bucata - 200 2.Regenerarea cartușelor bucata -50 3. Schimbul cartușului (original) la imposibilitatea reparării bucata - 15 4. Profilaxia și reparația imprimantelor, bucata - 20
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reîncărcarea și regenerarea Cartuselor, profilaxia și reparația imprimantelor pentru anul 2021 septembrie-decembrie
20000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 14:48:58 - 18.08.2021 18:00:00
16.08.2021 14:48:58 - 18.08.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.08.2021 18:00:00 - 23.08.2021 14:00:00
18.08.2021 18:00:00 - 23.08.2021 14:00:00