- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
achizitionarea autoturismului
procurarea autovechicolului pentru necesitatile Primariei
procurarea autovechicolului pentru necesitatile Primariei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Sturzovca
Codul fiscal/IDNO
1007601002809
Adresa
4931,
МОЛДОВА,
с.Стурзовка,
Глодень,
s. Sturzovca, Glodeni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 13:16:40
Ultima modificare
16.08.2021 15:17:09
MTender ID
Cod CPV
34110000-1
-
Легковые автомобили
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achizitionarea autoturismului
procurarea autovechicolului pentru necesitatile Primariei
Statut
Activ
Valoarea estimată
330000 MDL
ID
26d0d91c-7ad2-4ecd-a45a-57cea90d0f64
Pas minim
1650
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 15:08:10 Până la 31.12.2021 16:08:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare auto 2021.3.pdf
ANUNȚ DE PARTICIPARE
Invitaţie de participare
16.08.2021 15:17:09
duae autoturism.doc
FORMULARUL STANDARD AL DOCUMENTULUI UNIC DE ACHIZIȚII EUROPEAN
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 15:17:09
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achizitionarea autoturismului
330000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
330,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 15:17:09 - 21.08.2021 10:00:00
16.08.2021 15:17:09 - 21.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00
21.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00