- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
achiziționarea utilajului necesar pentru întreținerea spațiilor verzi
achiziționarea utilajului necesar pentru întreținerea spațiilor verzi
achiziționarea utilajului necesar pentru întreținerea spațiilor verzi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria comunei Secăreni
Codul fiscal/IDNO
1007601004032
Adresa
3448,
MOLDOVA,
s.Secăreni,
Hînceşti,
s.Secăreni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 09:32:22
Ultima modificare
20.08.2021 13:54:42
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Tractor
Tractor
Statut
Activ
Valoarea estimată
551000 MDL
ID
7087b063-440e-4ace-9cd3-89ad05a2028f
Pas minim
5510
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.08.2021 09:46:36 Până la 31.12.2021 10:46:36
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Stropitoare
Stropitoare
Statut
Activ
Valoarea estimată
80000 MDL
ID
64a7d7fe-d869-4387-8318-cf3ad7b90dbb
Pas minim
800
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.08.2021 09:51:12 Până la 31.12.2021 10:51:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua, va rog sa clarificati despre ce utilaj merge vorba in Lotul cu nr. 2 "Stropitoare", se are in vedere Cisterna pentru 4000L de apa, tractata pentru stropit/udat ? Sau e stropitoare pentru ierbicidat culturi de cimp?
Ce se are in vedere prin "Distanta de aruncare"? trebuie sa fie dotata cu furtun de 30m pentru irigat? sau trebuie sa fie dotata cu brate de ierbicidat de 30m? sau trebuie sa fie dotat cu ventilator de tip tun ce va arunca solutia pina la 30m?
23.08.2021 08:30
Răspuns la clarificare: cisternă pentru 4000 l de apă, tractată pentru stropit/udat
Denumirea lotului : Tractor
551000 MDL
Denumirea lotului : Stropitoare
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
631,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 09:58:08 - 25.08.2021 08:30:11
16.08.2021 09:58:08 - 25.08.2021 08:30:11
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 08:30:11 - 28.08.2021 08:30:11
25.08.2021 08:30:11 - 28.08.2021 08:30:11