- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Codul fiscal/IDNO
1007601009657
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 09:29:20
Ultima modificare
16.08.2021 15:20:36
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare riscani repetat.semnat.pdf
anunt de participare
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 15:20:36
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdf
documentatia_standard_lucrari
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 15:20:36
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
8623252 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
8,623,252.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 15:20:36 - 27.08.2021 13:30:00
16.08.2021 15:20:36 - 27.08.2021 13:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.08.2021 13:30:00 - 08.09.2021 11:00:00
27.08.2021 13:30:00 - 08.09.2021 11:00:00