- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de proiectare
Lucrări de proiectare a obiectului “Gazoductul magistral Ungheni – Drochia”
Lucrări de proiectare a obiectului “Gazoductul magistral Ungheni – Drochia”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
MOLDOVA,
s.Ţarigrad,
Drochia,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.08.2021 17:11:54
Ultima modificare
03.11.2021 12:32:55
MTender ID
Cod CPV
71242000-6
-
Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de proiectare
CPV-71242000-6 Lucrări de proiectare a obiectului “Gazoductul magistral Ungheni – Drochia”
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
31764300 MDL
ID
4fa517eb-69c8-42fe-9444-f62ad922b26f
Documentele procedurii de achiziție
anunt de intentie №3 din 13.08.2021.pdf
anunt de intentie №3 din 13.08.2021 Lucrări de proiectare a obiectului “Gazoductul magistral Ungheni – Drochia”
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 15:51:16
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
31,764,300.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 15:51:16 - 17.09.2021 17:00:00
16.08.2021 15:51:16 - 17.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.09.2021 17:00:00 - 07.10.2021 14:00:00
17.09.2021 17:00:00 - 07.10.2021 14:00:00