- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de proiectare
Lucrări de proiectare a obiectului “Reconstrucția SC Drochia”
Lucrări de proiectare a obiectului “Reconstrucția SC Drochia”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.08.2021 17:07:50
Ultima modificare
07.10.2021 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
71242000-6
-
Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de proiectare
CPV-71242000-6 Lucrări de proiectare a obiectului “Reconstrucția SC Drochia”
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
3337200 MDL
ID
b4f36f29-075a-4670-81ac-862f824a6b00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_intentie №2 din 13.08.2021.pdf
anunt_de_intentie
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 15:33:48
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
3,337,200.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 15:33:48 - 17.09.2021 17:00:00
16.08.2021 15:33:48 - 17.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.09.2021 17:00:00 - 07.10.2021 14:00:00
17.09.2021 17:00:00 - 07.10.2021 14:00:00