- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.08.2021 17:04:49
Ultima modificare
07.10.2021 14:00:01
MTender ID
Cod CPV
45231220-3
-
Lucrări de construcţii de gazoducte
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică
CPV-45231220-3 Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
3381600 MDL
ID
5061e2c8-b889-47c6-9d2f-d8185b168e96
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_intentie №5 din 13.08.2021.pdf
anunt_de_intentie №5 din 13.08.2021
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 15:26:26
Buna ziua, incarcati va rugam documentatia standart, invitatia, caiet de sarcini si alte acte aferente procedurii de achizite
24.08.2021 15:01
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Documentele necesare sunt atașate, disponibile în general. (plasate pe pagina web: www.moldovatransgaz.md (compartimentul -“TENDERE”). Pentru detalii adresați-Vă direct : "Moldovatransgaz" SRL, Secția Aprovizionare tehnico-materială e-mail: [email protected]; + (373)22 300 495; 22 300 496; 22 300 405 / fax. +373 22 300 406
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
3,381,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 15:26:26 - 17.09.2021 17:00:00
16.08.2021 15:26:26 - 17.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.09.2021 17:00:00 - 07.10.2021 14:00:00
17.09.2021 17:00:00 - 07.10.2021 14:00:00