- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament Informațional și de Telecomunicații (inclusiv piese de schimb) REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1. Calculator de tip 1
Lot 1.Calculator de tip 1
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 2. Placă de rețea
Lot 2. Placă de rețea
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 3. Placă video
Lot 3. Placă video
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 4. Modul de memorie
Lot 4. Modul de memorie
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 5. Modul de memorie
Lot 5. Modul de memorie
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 6. Modul de memorie
Lot 6. Modul de memorie
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 7. Dispozitiv SSD intern
Lot 7. Dispozitiv SSD intern
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 8. Hard-disk intern
Lot 8. Hard-disk intern
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 9. Hard-disk extern
Lot 9. Hard-disk extern
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 10. Hard-disk intern
Lot 10. Hard-disk intern
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 11. Bloc de alimentare
Lot 11. Bloc de alimentare
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 12. Bloc de alimentare
Lot 12. Bloc de alimentare
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 13. Stick
Lot 13. Stick
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 14. Stick
Lot 14. Stick
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 15. Extensie (prelungitor)
Lot 15. Extensie (prelungitor)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 16. Extensie (prelungitor)
Lot 16. Extensie (prelungitor)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 17. Cablu
Lot 17. Cablu
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 18. Adaptor
Lot 18. Adaptor
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 19. Adaptor
Lot 19. Adaptor
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 20. Adaptor
Lot 20. Adaptor
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 21. Extensie (prelungitor)
Lot 21. Extensie (prelungitor)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 22. Convertor
Lot 22. Convertor
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 23. Dulap
Lot 23. Dulap
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 24. Dulap
Lot 24. Dulap
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 25. Panou (Patch Panel)
Lot 25. Panou (Patch Panel)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 26. Panou (Patch Panel)
Lot 26. Panou (Patch Panel)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 27. Priză (telefonie fixă)
Lot 27. Priză (telefonie fixă)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 28. Priză dublă (telefonie fixă)
Lot 28. Priză dublă (telefonie fixă)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 29. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Lot 29. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 30. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Lot 30. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 31. Conector
Lot 31. Conector
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 32 Cablu (telefonie fixă)
Lot 32 Cablu (telefonie fixă)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 33. Cablu (telefonie fixă)
Lot 33. Cablu (telefonie fixă)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 34. Adaptor
Lot 34. Adaptor
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 35. Cablu
Lot 35. Cablu
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 36. Acumulator
Lot 36. Acumulator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 37. Acumulator
Lot 37. Acumulator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 38. Acumulator
Lot 38. Acumulator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 39. DVD -+RW
Lot 39. DVD -+RW
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 40. Ruter
Lot 40. Ruter
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 41. Ruter
Lot 41. Ruter
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 42. Comutator
Lot 42. Comutator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 43. Comutator
Lot 43. Comutator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 44. Comutator
Lot 44. Comutator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 45. Comutator
Lot 45. Comutator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 46. Comutator
Lot 46. Comutator
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 47. Calculator de tip 3
Lot 47. Calculator de tip 3
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 48. Calculator de tip 2
Lot 48. Calculator de tip 2
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 49. UPS
Lot 49. UPS
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 50. Monitor de tip 1
Lot 50. Monitor de tip 1
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 51. Monitor de tip 2
Lot 51. Monitor de tip 2
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 52. Tastatură
Lot 52. Tastatură
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 53. Set tastatură + mouse
Lot 53. Set tastatură + mouse
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 54. Mouse
Lot 54. Mouse
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare
Invitaţie de participare
20.08.2021 16:38:37
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 16:38:37
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 16:38:37
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 16:40:35
Anunț de participare
Invitaţie de participare
21.08.2021 12:47:26
Anunț de participare
Invitaţie de participare
21.08.2021 16:00:59
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 16:00:59
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 16:00:59
20.08.2021 17:25
Răspuns la clarificare: Bună ziua, documentația a fost modificată. Mulțumim.
21.08.2021 16:11
Răspuns la clarificare: Bună ziua, a fost comisă o eroare ce ține de prețul estimat, valoarea corectă estimată pentru lotul 21 este de 1100,00 lei,iar pentru lotul 20 valoarea corectă estimată este de 758,33 lei. Valoarea estimată a fost aprobată în limitele bugetului disponibil. Ne cerem scuze, anunțul de participare și documentația au fost modificate. Mulțumim.
21.08.2021 16:05
Răspuns la clarificare: Bună ziua, a fost comisă o eroare, ne cerem scuze, anunțul de participare și documentația au fost modificate. Mulțumim.
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA13.08.2021 16:47:22 - 23.08.2021 16:02:41
23.08.2021 16:02:41 - 06.09.2021 16:02:41