- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmaza r. Ștefan Vodă
Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmaza r. Ștefan Vodă
Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmaza r. Ștefan Vodă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Talmaza
Codul fiscal/IDNO
1007601006265
Adresa
MD 4238,
MOLDOVA,
s.Talmaza,
Ştefan Vodă,
str. 27 August
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 17:36:04
Ultima modificare
23.08.2021 10:16:01
MTender ID
Cod CPV
45233120-6
-
Lucrări de construcţii de drumuri
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
2497800 MDL
ID
cee2d188-ec6b-45fe-832c-20c8a4cd2f9a
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standart.semnat.pdf
Documentatia standart
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 17:50:34
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,497,800.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 17:50:34 - 22.08.2021 00:00:00
12.08.2021 17:50:34 - 22.08.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.08.2021 00:00:00 - 01.09.2021 00:00:00
22.08.2021 00:00:00 - 01.09.2021 00:00:00