- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a grupurilor sanitare și bucătăriilor din căminul nr. 19, str. Florilor 4/6, mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a grupurilor sanitare și bucătăriilor din căminul nr. 19, str. Florilor 4/6, mun. Chișinău
Lucrări de reparație a grupurilor sanitare și bucătăriilor din căminul nr. 19, str. Florilor 4/6, mun. Chișinău
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.09.2021 08:00:00 Până la 01.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Caiet de sarcini - Formularul de deviz nr.1. Lista cu cantitățile de lucrări.
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 17:16:11
Factorii de evaluare
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 17:18:07
Documentatia standard lucrari
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 17:19:18
Caiet de sarcini - Formularul de deviz nr.1. Lista cu cantitățile de lucrări.
Documentaţie de atribuire
15.08.2021 17:23:35
15.08.2021 17:24
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Vă mulțumim pentru clarificare. Caietul de sarcini a fost modificat la pozitia 27 cu volumul 235,50 m2. O zi frumoasă.
15.08.2021 11:12
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Mulțumim pentru întrebare. În anunțul de participare la pct. 5 se solicită la etapa depunerii ofertei, de la toți operatorii economici, o declarație cu privire la prezentarea garanției de bună execuție de 5% la data semnării contractului. Atragem atenția că la etapa depunerii ofertelor nu se solicită depunerea garanției de bună execuție 5% ci se solicită prezentarea declarației prin care confirmați că în cazul desemnării ca câștigător veți depune garanția 5% pînă la semnarea contractului. O zi frumoasă.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA12.08.2021 17:14:19 - 17.08.2021 17:23:35
17.08.2021 17:23:35 - 25.08.2021 01:23:35