- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
LUCRĂRI DE REPARAȚIE A BLOCULUI ALIMENTAR
LUCRARI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
LUCRARI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Codul fiscal/IDNO
1003600032782
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 16:55:48
Ultima modificare
17.08.2021 13:32:52
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : LUCRĂARI DE REPARATIE AL BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
LUCRĂRI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare (1) (1).semnat.pdf
ANUNT PARTICIPARE
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 17:11:43
Codul TsI50F la punctele 4-24 nu se mai utilizeaza va rog sa corectati caietul de sarcini
18.08.2021 12:05
Răspuns la clarificare: Buna ziua. In rezultatul consultarii specialistilor tehnici codul TsI50F va fi înlocuit cuTsI50A10.
Denumirea lotului : LUCRĂARI DE REPARATIE AL BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
577662.42 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
577,662.42
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 17:11:43 - 20.08.2021 12:05:01
12.08.2021 17:11:43 - 20.08.2021 12:05:01
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 12:05:01 - 27.08.2021 12:04:07
20.08.2021 12:05:01 - 27.08.2021 12:04:07