- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparaţie a drumului L525 de acces spre s. Negrea
Lucrări de reparaţie a drumului L525 de acces spre s. Negrea
Lucrări de reparaţie a drumului L525 de acces spre s. Negrea
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Hincesti
Codul fiscal/IDNO
1010601000070
Adresa
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
Str. M. Hincu, 138
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 16:17:58
Ultima modificare
12.08.2021 16:30:19
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie a drumului L525 de acces spre s. Negrea
Lucrări de reparaţie a drumului L525 de acces spre s. Negrea
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie a drumului L525 de acces spre s. Negrea
513560 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
513,560.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 16:30:19 - 17.08.2021 10:00:00
12.08.2021 16:30:19 - 17.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 10:00:00
17.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 10:00:00