- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Gratiesti
Codul fiscal/IDNO
1007601010219
Adresa
MD_2093,
MOLDOVA,
s.Grătieşti,
mun.Chişinău,
str.Stefan cel Mare 72
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 16:06:16
Ultima modificare
15.08.2021 21:18:55
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
2689871.5 MDL
ID
73918bde-fa94-42ce-b090-3ae905568066
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 14:03:54
documentatia standard conf. omf 69 betonarea strazilor din s. hulboaca.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 14:03:54
duae_ro 2021betonarea strazilor din s. hulboaca. doc.doc
DUAE
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 14:03:54
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 14:03:54
documentatia standard conf. omf 69 betonarea strazilor din s. hulboaca.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 14:03:54
duae_ro 2021betonarea strazilor din s. hulboaca. doc.doc
DUAE
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 14:03:54
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,689,871.50
MDL
Perioada clarificărilor:
13.08.2021 14:03:54 - 23.08.2021 14:00:00
13.08.2021 14:03:54 - 23.08.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00
23.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00