- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Codul fiscal/IDNO
1003600023559
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Drăgălin Cristian
Telefonul de contact
+37322212296
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 15:07:19
Ultima modificare
17.08.2021 10:06:27
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
Conform caietului de sarcini
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare M3 acces Burlăceni
Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 15:14:33
Documente licitatie lucrari M3 acces Burlăceni
Documentația standard lucrări
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 15:14:33
Placile de beton vor fi montate peste stratul stabilizat cu ciment sau sunt 2 sectoare separate?
17.08.2021 16:12
Răspuns la clarificare: Placile de beton vor fi montate peste stratul stabilizat cu ciment, este un singur sector.
Denumirea lotului : Lucrări de reparație periodică a drumului M3 Chișinău-Comrat-Giurgiulești-frontiera cu România (acces la s. Burlăceni)
1050000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,050,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 15:14:33 - 18.08.2021 12:00:00
12.08.2021 15:14:33 - 18.08.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.08.2021 12:00:00 - 26.08.2021 10:00:00
18.08.2021 12:00:00 - 26.08.2021 10:00:00