- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1 Stingător OP-5
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 10:54:05 Până la 31.12.2021 11:54:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.08.2021 14:00:00
Denumirea lotului : LOT 2 Stingător OP-10
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 10:57:08 Până la 31.12.2021 11:57:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.08.2021 14:18:30
Denumirea lotului : LOT 3 Stingător OU-2
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 10:57:47 Până la 31.12.2021 11:57:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.08.2021 14:37:00
Denumirea lotului : LOT 4 Stingător OU-5
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 11:03:53 Până la 31.12.2021 12:03:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.08.2021 14:55:30
Denumirea lotului : LOT 5 Stingător OU-10
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 11:04:43 Până la 31.12.2021 12:04:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.08.2021 15:14:00
Documentele procedurii de achiziție
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 11:06:14
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 11:06:14
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 11:06:14
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 11:06:14
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 11:06:14
Furnizorul va livra marfa, la adresa: mun. Chişinău, depozitul S.A. „Apă-Canal Chişinău” str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 11:06:14
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA12.08.2021 11:06:14 - 13.08.2021 13:00:00
13.08.2021 13:00:00 - 17.08.2021 13:00:00