- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
MD84TRPBAA222500A15232AC
Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
JUDECATORIA CHISINAU
Codul fiscal/IDNO
1016601000256
Adresa
MD-2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
STR. ZELINSCHI,13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
VICTORIA PLACINTA
Telefonul de contact
0.22-52-01-76
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 09:48:45
Ultima modificare
13.08.2021 14:09:06
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
380000 MDL
ID
8a87ed97-5502-48df-a832-5f14200135a5
Pas minim
380
Termen de valabilitate al contractului
De la 23.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
380,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 09:56:24 - 17.08.2021 08:30:00
12.08.2021 09:56:24 - 17.08.2021 08:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.08.2021 08:30:00 - 20.08.2021 08:30:00
17.08.2021 08:30:00 - 20.08.2021 08:30:00