- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Imprimanta
Imprimanta
Imprimanta
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IPLT "M. Eliade"
Codul fiscal/IDNO
1014620004381
Adresa
MD2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bănulescu-Bodoni 33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 17:42:36
Ultima modificare
12.08.2021 10:53:19
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Imprimanta
Imprimanta
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
12000 MDL
ID
14eb564f-57a7-4653-b987-0471a591099c
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare imprimanta.pdf
Anunt de participare
Invitaţie de participare
11.08.2021 17:51:57
Buna ziua!
Nu aveti buget pentru a procura Conon iR2630i
Sau acceptati tehnica Refub?
12.08.2021 10:52
Răspuns la clarificare: Prezentati buniuri conform descrierii din caietul de sarcini
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
12,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 17:51:57 - 16.08.2021 10:00:00
11.08.2021 17:51:57 - 16.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 10:00:00 - 20.08.2021 10:00:00
16.08.2021 10:00:00 - 20.08.2021 10:00:00