- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria s.Cenac
Codul fiscal/IDNO
1007601005648
Adresa
4113,
MOLDOVA,
s.Cenac,
Cimişlia,
str. Sfîntul Nicolae, 54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 15:49:37
Ultima modificare
17.08.2021 16:29:18
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Lucrări de reconstrucţie a unor sectoare avariate in str.Sf.Nicolae şi str. Izvoarelor din localitatea Cenac, r-l Cimişlia
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
939712.6 MDL
ID
df4526cf-2448-4231-b896-0fea023de8b7
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
939,712.60
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 15:57:33 - 16.08.2021 10:30:00
11.08.2021 15:57:33 - 16.08.2021 10:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 10:30:00 - 23.08.2021 08:00:00
16.08.2021 10:30:00 - 23.08.2021 08:00:00