- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
articole electrotehnice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Bec fluor
Putere bec: 36 W -Tip soclu: G13 -Diametru: 28 mm -Inaltime: 1200 mm
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 15:53:19 Până la 31.12.2021 16:53:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Becfluor
Putere bec: 18 W -Tip soclu: G13 -Diametru: 28 mm -Inaltime: 600 mm
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 15:56:59 Până la 31.12.2021 16:56:59
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Bec econom
Tensiune de alimentare: 220 V -Putere bec: 5 W -Tip soclu: Е14 -Culoarea luminii: Alb -Inlocuirea lampii: 40 W
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 16:00:09 Până la 31.12.2021 17:00:09
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Bec econom
Tensiune de alimentare: 220 V -Putere bec:10 W -Tip soclu: Е27 -Culoarea luminii: Alb -Inlocuirea lampii:75 W
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 16:01:26 Până la 31.12.2021 17:01:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Fir electric PPV 3*2,5mm
Număr de fire – 3; -Tensiune de alimentare – 450 V; -Material – cupru; -Culoare – alb.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 16:02:39 Până la 31.12.2021 17:02:39
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:14:00
Denumirea lotului : Corp de iluminat
Model tip - 2x18W E -Putere - 2х18W -Balast - electronic -Soclu - G13 -Tensiunea - 220-240V
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 16:04:46 Până la 31.12.2021 17:04:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
13.08.2021 15:53
Răspuns la clarificare: Conform specificației tehnice al AP nu este indicat obligatoriu ,,protectie umiditate”, reiesă că la discreția și disponibilitatea operatorului economic.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA11.08.2021 16:07:02 - 14.08.2021 15:53:52
14.08.2021 15:53:52 - 18.08.2021 15:53:52