- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
de deservire tehnică și reparație auto a autoturismelor
de deservire tehnică și reparație auto a autoturismelor
de deservire tehnică și reparație auto a autoturismelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 15:13:18
Ultima modificare
18.08.2021 14:30:00
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : CSP Ungheni
CSP Ungheni
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
27000 MDL
ID
1dbe56d3-f075-4d12-a5bd-6ed366c3a750
Pas minim
270
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:24:49 Până la 31.12.2021 16:24:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:00:00
Denumirea lotului : CSP Hîncești
CSP Hîncești
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
35000 MDL
ID
d8ebe127-208b-42f8-add9-2319812f2452
Pas minim
350
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:29:16 Până la 31.12.2021 16:29:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:18:30
Denumirea lotului : CSP Edineț
CSP Edineț
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
37500 MDL
ID
7888b709-270c-470d-a337-fc2f48602d54
Pas minim
375
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:33:07 Până la 31.12.2021 16:33:07
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare reparatiea auto.pdf
anunțul de participare
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 15:36:58
anunt de participare deservire auto.docx
anunt de participare deservire auto.docx
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 15:36:58
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
99,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 15:36:58 - 13.08.2021 14:00:00
11.08.2021 15:36:58 - 13.08.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.08.2021 14:00:00 - 18.08.2021 14:30:00
13.08.2021 14:00:00 - 18.08.2021 14:30:00