- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului și a încăperi auxiliare la grădinița nr.1, com. Bubuieci
Lucrări de reparație a acoperișului și a încăperi auxiliare la grădinița nr.1, com. Bubuieci
Lucrări de reparație a acoperișului și a încăperi auxiliare la grădinița nr.1, com. Bubuieci
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria com. Bubuieci
Codul fiscal/IDNO
1007601010459
Adresa
2081,
MOLDOVA,
s.Bubuieci,
mun.Chişinău,
Toader Bubuiog 28
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 15:03:54
Ultima modificare
11.08.2021 15:12:05
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperișului și a încăperi auxiliare la grădinița nr.1, com. Bubuieci
Lucrări de reparație a acoperișului și a încăperi auxiliare la grădinița nr.1, com. Bubuieci
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperișului și a încăperi auxiliare la grădinița nr.1, com. Bubuieci
422447.11 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
422,447.11
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 15:12:05 - 16.08.2021 11:00:00
11.08.2021 15:12:05 - 16.08.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 11:00:00 - 24.08.2021 11:00:00
16.08.2021 11:00:00 - 24.08.2021 11:00:00