- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Articole parafarmaceutice, instrumente medicale, hîrtie ECG, filme radiografice, produse stomatologice și diverse ustensii (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Complet de tuburi gofrate p/u aparatul de ventilare mecanica sterile (Sangrila)
Complet de tuburi gofrate p/u aparatul de ventilare mecanica sterile (Sangrila)
Denumirea lotului : Dozator 1000-5000 mkl
"Dozator cu un canal cu volum variabil Domeniu de dozare: 1000-5000 μl. Principiul de dozare: deplasarea aerului. Rezolutie: 50,0 µl. Codarea culorilor: verde. Precizie: volum 1000 μl ± 0,7%; 2500 μl ± 0,6%; 5000 μl ± 0,5%. Reproductibilitate: volum 1000 μl ≤ 0,3%, 2500 μl ≤ 0,3%, 5000 µl ≤ 0,2%. Posibilitatea instalării filtrelor de siguranță Standart și Plus. Tip: Optifit fără filtre 5000 μl"
Denumirea lotului : Dozator 100-1000 mkl
"Dozator cu un canal cu volum variabil Domeniu de dozare: 100-1000 μl. Principiul de dozare: deplasarea aerului. Rezolutie: 50,0 µl. Tip: Optifit fără filtre 1000 μl"
Denumirea lotului : Dozator 10-100 mkl
"Dozator cu un canal cu volum variabil Domeniu de dozare: 10-1000 μl. Principiul de dozare: deplasarea aerului. Rezolutie: 50,0 µl. Tip: Optifit fără filtre 100 μl"
Denumirea lotului : Hirtie ECG rola 112x25c12 ext
Hirtie ECG rola 112x25c12 ext
Denumirea lotului : Instalatie p/u iradier bactericid cu 2 lampi 30 Watt
"Lungime 893 mm Diametru 23 mm 8000 ore Cu ozon"
Denumirea lotului : Instalatie p/u iradier bactericid cu 2 lampi 15 Watt
"Lungime 435 mm Diametru 23 mm 8000 ore Cu ozon"
Denumirea lotului : Ploscă medicală
ovală, unisex, universale
Denumirea lotului : Ploscă urinară p/u bărbati din plastic
Ploscă urinară p/u bărbati din plastic Certificat CE , V 1000ml
Denumirea lotului : Rezervor pentru apa, plastic
Rezervorul pentru apa , confectionat din polietilena de joasa densitate (LDPE), rezistent atat la temperaturi inalte, cat si la cele scazute . Poate intra in contact cu alimentele si cu apa potabila. Rezervorul cu o capacitate de 5 litri.
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Separator medicamente (Taietor comprimate)
Separator medicamente. Taiator cu lama de metal pentru a taia pastila in doua sau patru. Sa contina si doua rezervoare laterale pentru stocarea comprimatelor. Dimensiuni: 9,5x4,5x1,5cm. Material: plastic si lama metal.
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Set de sonde echoencefalograf Sonomed
Sondă ultrasonică 1 MHz
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Set electrozi REG (Encefalan 131-03)
6 cabluri si 6 electrozi
Denumirea lotului : Termometre pentru frigidere DB-30
cu metrologie
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA11.08.2021 12:00:19 - 12.08.2021 14:00:00
12.08.2021 14:00:00 - 23.08.2021 10:00:00