- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparaţia capitală a acoperișului școlii de arte din s. Cărpineni r-nul Hîncești
Reparaţia capitală a acoperișului școlii de arte din s. Cărpineni r-nul Hîncești
Reparaţia capitală a acoperișului școlii de arte din s. Cărpineni r-nul Hîncești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Carpineni
Codul fiscal/IDNO
1007601005763
Adresa
3420,
MOLDOVA,
s.Cărpineni,
Hînceşti,
str. Stefan Voda 127
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 09:32:27
Ultima modificare
16.08.2021 10:26:25
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparaţia capitală a acoperișului școlii de arte din s. Cărpineni r-nul Hîncești
Reparaţia capitală a acoperișului școlii de arte din s. Cărpineni r-nul Hîncești
Statut
Activ
Valoarea estimată
384170.38 MDL
ID
f469cfc8-2680-42d3-bc6e-d04a62c3ac0f
Pas minim
1920.85
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 11:02:30 Până la 31.12.2021 12:02:30
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_lucrari (3).docx
documentatia_standard
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 11:07:41
documentatia_standard_lucrari (3).docx
documentatia_standard
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 10:26:25
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparaţia capitală a acoperișului școlii de arte din s. Cărpineni r-nul Hîncești
384170.38 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
384,170.38
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 11:07:41 - 18.08.2021 10:26:25
11.08.2021 11:07:41 - 18.08.2021 10:26:25
Perioada de depunere a ofertelor:
18.08.2021 10:26:25 - 25.08.2021 11:26:25
18.08.2021 10:26:25 - 25.08.2021 11:26:25